muzyka-zycia

Temat: udzielanie korepetycji
... dwóch doktorantów z Polibudy, którzy musieli m.in. zaprezentować po ang. streszczenie doktoratu. To była jazda z tłumaczeniem... Brałam wtedy dużo więcej (50 zł/h), ale nakład pracy tez był większy.
Źródło: suczyniec.pl/viewtopic.php?t=2942Temat: Podanie ^^"[przyjęte]
... Georgii Nicholson", "Jutro klasówka", "Tajemnica zielonej pieczęci", "Nie zadzieraj z czarownicą" i tym podobne :) Streszczenie napiszę jeszcze dziś :)
Źródło: zgromadzenie.nightwood.net/showthread.php?t=3319


Temat: Sposoby nauki - Jak efektywnie się uczyć i rozplanować czas
... dobryh. Bo po co robić byle co, skoro często w ksiażce pod tematem jest ogólne streszczenie ( niedokładne, ale...) Polecam notatki robić zdecydowanie wcześniej!- wtedy mamy czas je dobrze napisać i...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75242


Temat: Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
Wiem,ale sunia na tym cierpi:-(a teraz u mnie od wczoraj tak leje ze masakra,aż nie che się wychodzić z psami:shake::oops: No ale ma pomyśł :ZBIERAMY NA STERYLKE ja prawdopodobnie jutro chcę ... świnki:cool3: z serii HoBBY: Krzysztof Michał Jabłoński,,Kanarki"-1 raz czytana 60str. świetna z rasami ,rozmnażaniem i opieką nad kanarkami:razz: Coś dla mam zdziećmi: Wyd.GREG,,ŚCIĄGA"-streszczenia,analizy lektur i wierszyczęść 6b - do 6 kl. szkoły podstawowej 2półrocze- zmini ściągą na klasówkę oraz 6a na Ipółrocze-bez ściągi:lol: Dla osób/dzieci uczących się j.francuskiego,,LES GRANDS PERIPLES DES ANIMAUX"-po francusku,orginał z Francji:cool3:kolorowa,24 str.ogólnie o zwierzętach,m.in wędrówki ptaków, zwierząt,środowisko rzeczne, ... Yorka:większa i mniejsza:cool3: Ceny wywoławcze od 2 do 10zł:loveu::cool3: Kto się już piszę wciemno :cool3:POmózcie na sterylkę suńki:oops: AUKCJA DPIERO JUTRO<WTEDY DORWĘ APARAT:evil_lol:
Źródło: dogomania.pl/showthread.php?t=119289